پنج‌شنبه, 5 خرداد 1401

مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)

  • ساعت : ۱۵:۱۸:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۱۶۴۵۱۸
مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)
حضور پارك علم و فناوری كشاورزی و منابع طبیعی با مشاركت و همكاری مركز آموزش عالی امام خمینی(ره) در یازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتكس 2022

حضور پارک علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی با مشارکت و همکاری مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) در یازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2022

   به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود. اینوتکس در حالی یازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند که اکنون تبدیل به بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری در کشور شده است و هر ساله افتخار میزبانی بیش از 40 هزار مخاطب از سراسر جهان به صورت حضوری و مجازی را دارد. این نمایشگاه روز سه شنبه 20 اردیبهشت ماه 1401 آغاز و تا 23 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

   پارک علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی در اولین سال تاسیس خود با همکاری و مشارکت مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) و مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا در این نمایشگاه حضور یافت.

  شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی، زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) و مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا در این نمایشگاه حضور یافته و دستاوردهای دانش بنیان و فناورانه خود را به معرض نمایش گذاشتند.

در اولین روز از برپایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2022دکتر خیام نکویی معاون وزیر و رئیس سازمان  تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از غرفه شرکت های دانش بنیان بخش کشاورزی بازدید کرد. 

 در این بازدید دکتر حسین جعفری معاون پژوهش و فناوری سازمان، دکتر ولدان سرپرست پارک علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر جهانشاهی نائب رئیس کمیته نانو فناوری وزارت جهاد کشاورزی وی را همراهی ‌کردند، هر یک از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در این غرفه ضمن معرفی زمینه فعالیت خود، آخرین دستاوردهای علمی خود را درمعرض نمایش گذاشتند.

 لازم به ذکر است یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری- فناوری تحت عنوان اینوتکس  ۲۰۲۲ سه شنبه ۲۰ اردیبهشت جاری توسط دکتر سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری در پارک علم و فناوری پردیس با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری افتتاح شد و تا جمعه 23 اردیبهشت ماه جاری به کار خود ادامه خواهد داد.

  توانمندسازى كارآفرينان از طريق ارائه موفقیت‌هایشان، تامين منابع مالى، پيدا كردن مسير مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقرارى ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌ بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزارى اين رویداد است.

 

  

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها